To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RapDuma.pl

Spełnione - Szukam sentencji na tatuaż

Merol - 2009-12-18, 15:25

tentyp007 napisał/a:
nie wiem jak to szkoła bd tolerowała jeżeli tak jak mowiles tattoo bd między łokciem a dłonią bo na wf-ie bd widać ;/ .

Pierdol szkołę, jak w regulaminie nie ma o tym nic to tyle. Mój kumpel ma na ramieniu sporego kosiarza ( śmierć ) i jakoś nikt mu nie nie powie :) . Poza tym to Twoja sprawa, a nie szkoły...

Chyba, że chodzisz to szkoły katolickiej czy coś ;p .

tentyp007 - 2009-12-18, 15:43

Merol napisał/a:
tentyp007 napisał/a:
nie wiem jak to szkoła bd tolerowała jeżeli tak jak mowiles tattoo bd między łokciem a dłonią bo na wf-ie bd widać ;/ .

Pierdol szkołę, jak w regulaminie nie ma o tym nic to tyle. Mój kumpel ma na ramieniu sporego kosiarza ( śmierć ) i jakoś nikt mu nie nie powie :) . Poza tym to Twoja sprawa, a nie szkoły...

Chyba, że chodzisz to szkoły katolickiej czy coś ;p .

no nie do katolickiej, ale do jak to nam od początku licka wmawiają "renomowanej" szkoły, i mają tam, dziwne zakazy np. jak przyszedłem do tej skozły to nie było można nosić bluz z kapturem O.o. Oczywiście położyłem na to lache i po jakimś czasie zdjęli ten zakaz, a z tatuażami to nie wiadomo...

Abeatz - 2009-12-18, 21:30

Jak zabraniali tam noszenia bluz z kapturem to na tatuaż niespodziewaj sie owacjii :P
---------------
Pozatym jak juz sobie zrobisz,a nie maja na Ciebie haka to Cie niewypierdola ze szkoly,a jak kazdy nauczyciel wie kim jestes to sobie to daruj narazie bo zrobia z tego halo i bedziesz bez szkoly

MSI - 2009-12-18, 23:09

tentyp007 napisał/a:
Chciałem na klacie bo to w szkole nie widać... nie wiem jak to szkoła bd tolerowała jeżeli tak jak mowiles tattoo bd między łokciem a dłonią bo na wf-ie bd widać ;/ .

Powiem Ci tak... Za tatuaz szkoly raczej nie wypierdalaja, pozniej mozesz miec problem z praca jesli masz w widocznym miejscu i miezysz w wieksze cele np. urzedy, nauczyciele, psycholodzy itp ;) a tak to szkola ci huja zrobi bo co, wyrzuca cie za tatuaz? watpie w huj, a usunac raczej juz nie usuniesz :) Powiem wprost Sam napis jak i decyzje o zrobieniu Tatuazu musisz mocno przemyslec i to nie z dnia na dzien tylko powoli z czasem, nic na sile bo potem mozesz zalowac naprawde. pozdrawiam