To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum RapDuma.pl

Spełnione - Szukam sentencji na tatuaż

tentyp007 - 2009-12-17, 22:51
Temat postu: Szukam sentencji na tatuaż
Witam, chcę sobie dziargnąć jakąś sentencje na klacie, mogą to być coś z jakiegoś tracku, moze być po łacinie, po polsku lub po angielsku ;p .
Anonymous - 2009-12-17, 22:56

Ja proponuje: hip hop nie zrobi Cie człowiekiem jak życie Cie nie nauczy :) (a Ostrego nie słucham:( )
tentyp007 - 2009-12-17, 23:01

Czekam na coś więcej :)

// A co myslicie o "Only God can judge me" - (ang. Tylko Bóg może mnie sądzić) ?

Hekt-X - 2009-12-17, 23:31

Ehh, dziwi mnie zawsze coś takiego... Chcesz na siłę się dziarać, nie wiedząc nawet co chcesz mieć wytatuowane ? Może mam inne podejscie, ale imo tatuaż to coś bardziej osobistego raczej...
tentyp007 - 2009-12-17, 23:44

hmm nie dziaram sie na siłę, tylko mam pare senstencji wybranych i nie moge sie zdecydować, a nie chce wybrac pochopnie dlatego pytam tu, moze coś doradzicie. Mniej więcej wiem co chce by ona przedstawiała ;)

/ coś związane zasadami chodźby :)

Abstynent - 2009-12-17, 23:54

"Zasady pomieszane z kwasami dają sole" ;>

"Zasady są po to żeby je łamać"

tentyp007 - 2009-12-17, 23:59

A co myslicie o "Only God can judge me" - (ang. Tylko Bóg może mnie sądzić) ?
Merol - 2009-12-18, 09:15

To twoja indywidualna sprawa co chcesz sobie wytatuować. W końcu to zostaje na całe życie. Proponuję, coś co będzie Ci o czymś przypominać, taka pamiątka w postaci tatuażu.
MSI - 2009-12-18, 09:37

Ja osobiscie polecam Ci to:
A verbis ad verbera – Od słów do rękoczynów.
i to na rece od lokcia do dloni polecam bardzo fajny napis :)
a jesli chodzi o klate to szczerze odradzam gdyz moze z wiekiem ci urosnac lub zmalec (zalezy od wieku) i z tego napisu plamy sie zrobia lub moze sie rozciagnac wiec raczej polecam inne miejsca...
tentyp007 napisał/a:
"Only God can judge me"

nie wiem czemu ale kojazy mi sie z kawalkim PTP - Don't Judge Me z Caddy Pack :)
nie wiem ten napis tak mniej podchodzi...
Jesli chcesz sentencje Łacinskie to masz tu ich wuchte i jeszcze wiecej :)
Kod:
http://pl.wikiquote.org/wiki/Sentencje_%C5%82aci%C5%84skie

cos na pewno wybierzesz :) pozdrawiam

Motson - 2009-12-18, 09:53

Only God Can Judge Me - 2Pac.
Zbyt oklepane powiedzenie.
Ja Ci nic nie doradzę bo to Twoja sprawa, w takich sprawach wybór należy do Ciebie i dziwie się, że o takie rzeczy pytasz ludzi z forum bo to jak pytać się kumpla czy uprawiać seks z zabezpieczeniem czy nie?

Stachu - 2009-12-18, 11:56

Może "Dum Spiro Spero" (Póki Oddycham Nie Tracę Nadziei)
Stochu - 2009-12-18, 12:00

mam podobne zdanie jak Motson, tatuaż to Twoja osobista i indywidualna sprawa jaki sobie zrobisz, a nie że wyjeżdżasz z pytaniem na forum. Rozumiem, że chcesz jakiejś rady, przykładowo ktoś rzuci jakimś pomysłem , spodoba Ci się i rozumiem że akceptujesz pomysł i dziarasz się tak jak 'kolega z forum' powiedział ? dla mnie dziwne trochę.
Abstynent - 2009-12-18, 12:24

A może... http://www.joemonster.org...inalnym_bonusem <lol2>
PTK - 2009-12-18, 14:43

Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga proponuję;)
tentyp007 - 2009-12-18, 15:00

MSI napisał/a:
Ja osobiscie polecam Ci to:
A verbis ad verbera – Od słów do rękoczynów.
i to na rece od lokcia do dloni polecam bardzo fajny napis :)
a jesli chodzi o klate to szczerze odradzam gdyz moze z wiekiem ci urosnac lub zmalec (zalezy od wieku) i z tego napisu plamy sie zrobia lub moze sie rozciagnac wiec raczej polecam inne miejsca...
tentyp007 napisał/a:
"Only God can judge me"

nie wiem czemu ale kojazy mi sie z kawalkim PTP - Don't Judge Me z Caddy Pack :)
nie wiem ten napis tak mniej podchodzi...
Jesli chcesz sentencje Łacinskie to masz tu ich wuchte i jeszcze wiecej :)
Kod:
http://pl.wikiquote.org/wiki/Sentencje_%C5%82aci%C5%84skie

cos na pewno wybierzesz :) pozdrawiam

Faktycznie przemyślałem to, że sie może rozciagnąć ;p , mam 17 lat :) . Chciałem na klacie bo to w szkole nie widać... nie wiem jak to szkoła bd tolerowała jeżeli tak jak mowiles tattoo bd między łokciem a dłonią bo na wf-ie bd widać ;/ .